Kurs Osiągania Celów

Zapoznałem sie i akceptuję Politykę prywatności

 

Kurs wyznaczania celów: fragment

Poznaj najważniejsze słowo w sztuce wyznaczania celów

Jest pewne tajemnicze słowo, które zna każdy z nas. Jednak w kontekście wyznaczania celów, nie zawsze o nim pamiętamy. A powinniśmy, bo jest ono gwarancją sukcesu. To słowo oddziałuje na naszą podświadomość silniej, niż jakiekolwiek inne słowa.

Czy już wiesz, co mam na myśli?

Tym słowem jest: „DLACZEGO?”

Musisz wiedzieć DLACZEGO chcesz osiągnąć swój cel. DLACZEGO zależy Ci, aby cel został osiągnięty? ZAWSZE koncentruj się na tym, DLACZEGO coś robisz. W przeciwnym razie poddasz się, gdy napotkasz przeszkody na swojej drodze do sukcesu.

Przyczyną, która sprawia, że większość ludzi poddaje się i nie spełnia swoich marzeń, jest brak pewności DLACZEGO chcą tego, czego pragną.

Odpowiadając sobie na pytanie „DLACZEGO chcę osiągnąć...[cel]”, dajesz swojej podświadomości powód, aby do celu dążyła. Jest to niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Powód jest ważniejszy niż wynik. Jeśli dasz swojej podświadomości wystarczający POWÓD, Twój umysł znajdzie sposób, JAK! Jak wykorzystać to w praktyce?

Do każdego celu, wypisz na kartce jak najwięcej powodów. Minimum 10–20 powodów powinno znaleźć się na kartce papieru z Twoim celem!

Pozdrawiam,
Marcin Kijak

Więcej informacji o tym, jak wyznaczać cele, znajdziesz w darmowym kursie wyznaczania celów.

Jeśli jeszcze nie jesteś zapisany na kurs, zrób to teraz

Wpisz teraz swoje imię i adres e–mail, oraz zaznacz akceptację polityki prywatności.

zapisz się już teraz

Zapoznałem sie i akceptuję Politykę prywatności


Copyright © by Marcin Kijak Business Education